Stranica 88 od 122 PrviPrvi ... 3878868788899098 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,351 do 4,400 od 6068

Tema: Kako poništiti glasački listić

  1. #4351
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ja isto gledam u nevjerici i čekam preokret

  2. #4352
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,262

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    No, bojim se da nam eventualna Milanovićeva pobjeda zapravo prije znači sve ovo gore navedeno, jer će opet duhovi izaći na ulice.
    Možda smo ipak trebali glasovati za Kolindu.

  3. #4353

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Pozdravi iz Tvornice. :w

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  4. #4354
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    No, bojim se da nam eventualna Milanovićeva pobjeda zapravo prije znači sve ovo gore navedeno, jer će opet duhovi izaći na ulice.
    nece dok je predsjedanje tu. osim ako se desnicari jako ne zapale, no to po zemlju nece biti dobro

  5. #4355
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Ti duhovi koji izlaze na ulice nisu nista drugo nego marionete sivih eminencija. Netko bi za doktorat iz politologije trebao uzet satorase i reziju istih i posljedice istih. Ok, mozda ne za doktorat, ali seminarski rad sigurno.

    Ja sam duboko uvjerena da je MVP Milanovicevog stozera bio Vaso :tin-foil-hat:

  6. #4356
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    "Vodili smo jednu desniju kampanju od politike HDZ-a, to nije polučilo uspjeh. To je bila odluka stožera, o tome smo pričali i u stranci. Ta kampanja koja ide desnije nije bila dostatna, o tome ćemo itekako morati voditi računa", rekao je Jandrokovic.
    Nisu ni sami sigurni bi li desničarili ili ne .
    A predsjedanje traje samo 6 mjeseci .

  7. #4357
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,262

    Početno

    Poraz je što je ona unatoč svom katastrofalnom nastupu ipak pokupila 750 tisuća glasova. Sad slijedi natezanje prave i neprave Hrvatske.

  8. #4358
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Sad slijedi? Na programu je već 30 godina, samo je prava Hrvatska jača. Ova druga povremeno proviri .

  9. #4359
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Mene nije baš šokirao ishod, nakon zadnjeg sučeljavanja sam očekivala ovo.
    I drago mi je da je ovako.

  10. #4360
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,329

    Početno

    Više od 80000 nevažećih listića...to je jako puno...

  11. #4361
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Više od 80000 nevažećih listića...to je jako puno...
    S obzirom na naslov ove teme i da je Skoro pozvao svoje birace da ponište listic - meni i nije.

    Na prošlim predsjedničkim je bilo 60.000 nevazecih u drugom krugu a kgk pobijedila s 30.000 razlike.

  12. #4362
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Još Hrvatska ni propala dok mi živimo...
    Sretno, Zoki!

  13. #4363
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Meni je drago da je Kolinda izgubila jer mislim da je stvarno bila loša predsjednica, neovisno o mojim političkim afinitetima. Osobe s kojima se okružila, način na koji je djelovala i na kraju po meni izraziti manjak argumentacije i znanja u sučeljavanjima. Ostavila mi je jako loš dojam pogotovo zadnjih godinu dana. Praznina iz koje svako malo dolaze riječi “domovina”, “domoljublje” itd - kad nemaš što pametno reć opali po domoljublju :smajlićkojibljuje:

    Ne znači da Zoki ima moje puno povjerenje, daleko od toga. Ali ima, što kažu Ameri, “benefit of doubt”. Pa nek se p(r)okaže...

  14. #4364
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,262

    Početno

    Zoki je za razliku od nje duhovit na ljudski način i možda je predsjednik fikus, ali se ne moram i ja osjećati kao fikus dok to slušam.
    https://radiogornjigrad.wordpress.co...ema-gluposti/?

  15. #4365
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,597

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Više od 80000 nevažećih listića...to je jako puno...
    Da, mislim da je i to doprinijelo Milanovićevoj pobjedi.
    Onako manje-više, većina ljudi je računala da će Škorini dati glas Kolindi, ali nope poslušali oni njega.

    Bit će svakako jako zanimljivo na idućim parlament.izborima.

  16. #4366

  17. #4367
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

  18. #4368
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,304

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Da, mislim da je i to doprinijelo Milanovićevoj pobjedi.
    Onako manje-više, većina ljudi je računala da će Škorini dati glas Kolindi, ali nope poslušali oni njega.

    Bit će svakako jako zanimljivo na idućim parlament.izborima.
    Pa da su mislili glasati za nju, ne bi glasali za njega. Namjeravao to ili ne, Škoro je pomogao Milanoviću. Bar se meni tako čini. No, bumo vidli... Ovo je sve bila uvertira za parlamentarne izbore.

    Meni je najbolji kritičar izborne parade bio Dario Juričan . Kad već nemamo više Feral, nek bar imamo njega i Prime Time. I oni mi idu na živce, ali upiru prstom u stvari koje treba prikazati u pravom svjetlu.

  19. #4369
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Pa da su mislili glasati za nju, ne bi glasali za njega. Namjeravao to ili ne, Škoro je pomogao Milanoviću. Bar se meni tako čini. No, bumo vidli... Ovo je sve bila uvertira za parlamentarne izbore.

    Meni je najbolji kritičar izborne parade bio Dario Juričan . Kad već nemamo više Feral, nek bar imamo njega i Prime Time. I oni mi idu na živce, ali upiru prstom u stvari koje treba prikazati u pravom svjetlu.
    To za Škorine glasače sam i ja tvrdila. Da neće glasati za Kolindu.
    Osijek je sad dobio Milanović, a u prvom krugu Škoro.

  20. #4370

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,439

    Početno

    Mene uvijek iznenadi kako ljudi kod nas glasuju za iste dvije strane, i kako brzo zaboravljaju ... Živi se od trenutka do trenutka.

    Fascinantno mi je kako su zaboravili sve loše iz razdoblja Milanovićeve vlade, kako su licemjerni jer jednima zamjeraju nešto, a drugima se olako opraštaju isti postupci ... (zanimljivo je bilo čitati i ovdje na forumu toliko ružnih riječi usmjerenih prema ljudima koji ne misle isto, i posebno dijeljenje etika - neobrazovani, zatucani i sl. mislim da mnogi nisu sudjelovali u raspravi jer nisu imali volje da ih se neosnovano blati. posebno je bilo naglašeno da ako nisi lijevo, onda si ono najgore krajnje desno. no, postoji i nešto između to dvoje. i mislim da na našoj političkoj sceni većina najvećih stranaka i onih koji su se sada kandidirali uglavnom teže centru, dakle uzimaju malo i s desnog i s lijevog...)

    Predsjednik ima određene ovlasti. Debate koje su dobile najviše medijske pažnje su poticale pitanja koja nisu u domeni predsjednika. Naravno da svi kandidati imaju pravo izreći mišljenje i o temama koje nisu u njihovoj direktnoj nadležnosti, ali velik dio naroda nije upoznat s ovlastima predsjednika i ne može izdvojiti ono najvažnije za tu ulogu. (Tu se vraćamo na pitanje obrazovanja, ne samo novih generacija nego i cjeloživotnog obrazovanja svih građana...)

    S obzirom na ovlasti i ulogu, dosadašnja predsjednica je izvršavala zadaću.
    Novi predsjednik, karakterno, meni osobno, ne pristaje uz ulogu predsjednika (imala sam priliku upoznati ga osobno). Mislim da je rekao da je "odrastao" ili nešto slično, pa ćemo vidjeti kako će proteći sljedećih pet godina.
    Čestitam pobjedniku!

  21. #4371
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Mene isto osobito iznenadjuje kako ljudi brzo zaboravljaju- sto je najocitije iz toga koliko je godina HDZ na vlasti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #4372
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Ne bih rekla da su ljudi zaboravili sve loše iz Milanovićeve vlade, ali su još manje zaboravili sve loše iz brojnih HDZ vlada, kao i iz mandata KGK. Kolike su forumašice ovdje napisale da će naprosto birati manje lošu opciju, a mislim da je zaista teško naći kriterij po kojem bi Kolinda bila manje loša opcija od Zorana. Od stranke koja ju kandidira, preko osobnosti pa sve do puke sposobnosti za obavljanje predsjedničkog posla.

  23. #4373
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Vrijeska, mislim da smo ovdje najmanje 20 puta napisali da nismo ništa zaboravili i da nam se ruka suši i da se sto puta premišljamo hoćemo li prekržiti ili zaokružiti njega... i da smo (barem na ovom topicu) svi glasali zapravo protiv nje, a za manje zlo, a nikako za nama super kandidata.

    Kopirat ću s fejsa komentar s kojim se slažem:
    ...toliko je osobno bila lose pripremljena i gadljiva da je stvorila averziju kod velikog broja glasaca koji mozda i ne bi glasali, da su ovaj put presli preko toga da ne zele glasat iskljucivo za manje zlo te su izasli na izbore da je se rijese... + svi oni kojima je mobilazacija u Bosni bila motivator da izadju kako Bosna ne bi odlucivala + sto ona uopce nije uspjela iskoristiti 5 godina predsjednickog mandata da pokaze da je dorasla toj funkciji. Izvedba joj je bila na razini kao da tek prvi put treba biti predsjednica, a ne kao da taj posao obavlja 5 godina. Pokazalo se da bez potpore ekstremne desnice HDZ je jednako neizvjestan kandidat kao i SDP...
    Istina je da ovdje na topicu "ljevičarimo", tj. glasnije smo. Ali, nit je SDP ljevica, niti mi ljevice imamo. Nit sam ja više sigurna jesam li ja ljevičar.
    Ja bih se zapravo voljela dobro raspraviti s nekim desničarem, ali isto Kolindu, HDZ, Vasu i kompani ne vidim kao desničare nego nekoga tko jeftinim domoljubnim populizmom stavlja scenografiju na stranačku mafiju i korupciju.
    Nemam ništa protiv domoljuba, ali to su oni koji žele svojoj zemlji dobro, a ne svom džepu dobro.


    I da. ja sam pisala da bi uvela test i ljutila se jer mi neobrazovani i neiformirani "biraju političare", ali poslije sam se predomislila (možda i ispričala, ako nisam, ispričavam se sad). Poslije sam za svoju lošu sudbinu optužila one situirane kojima je dobro, i ne izlaze na izbore jer "se to njih ne tiče, i svi su oni isti" i rekla da bih njima uvela kazne za neizlazak. Evo, časna pionirska, neću više nikada ništa reći protiv neobrazovanih i njihovih glasačkih preferencija .

    Zapravo, došla sam samo staviti ovaj link, super je remix, a i ona mu je odlično pomogla jer pjeva dok priča .
    https://www.youtube.com/watch?v=dKyd1TZqRxQ

  24. #4374
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ova stvar je vrlo catchy i upotrebljiva je kad ti djeca cvile da im je nešto preteško i ne mogu

  25. #4375
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Hahaha.
    Dobra fora.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. #4376
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ova stvar je vrlo catchy i upotrebljiva je kad ti djeca cvile da im je nešto preteško i ne mogu
    Pa da stvarno! Koristit ću!
    #tvrdenekidasetonemože
    #javamtvrdimdasetomože


  27. #4377
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,983

    Početno

    Citiraj Evelina prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdravi iz Tvornice.
    Jeste li rekli stranačkom šefu da je promašio i party i ceo fudbal?

  28. #4378
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,983

    Početno

    Na tren mi se činilo da se i samoj KGK bljuvalo od zadnjih udarnih dana kampanje kad su skrenuli prema "Jelkovcu", ali onda opet, kad vidim da i ona i suprug joj znaju sve tekstove tih pjesmuljaka...

  29. #4379
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    pa samo radi ovakvih prizora covjek pozeli da hdz ne dobije izbore...nisam nikad cula da su se ogradili od ovakvih, a nazalost ih ima i to u velikom broju. samo jedan od niza primjera https://www.rtl.hr/buzzara/bizzar/36...ykOXWsTd7Tucig

  30. #4380

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Jeste li rekli stranačkom šefu da je promašio i party i ceo fudbal?
    Pa ja se nadam da mu je netko rekao.
    Nemam ja tamo šta govoriti, ja sam outsider. Štonobisereklo, bila sam tamo biciklom.
    Ali sam za stolom dovoljno rogoborila da me muž šunuo u rebra i zamolio da se smirim.
    Što nisam, pa su se drugi priključili.
    It was fun!

  31. #4381
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,983

    Početno

    Bodulice, pa kako da se ograde od ovakvih?
    Posljednje uređivanje od čokolada : 07.01.2020. at 15:13

  32. #4382
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    [QUOTE=čokolada;3138641]Bodulice, pa kako da se ograde od ovakvih? [/QUOTE

    pa da manje desnicare
    Posljednje uređivanje od Bodulica : 07.01.2020. at 15:14

  33. #4383
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,262

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Sad slijedi? Na programu je već 30 godina, samo je prava Hrvatska jača. Ova druga povremeno proviri .
    Dio birača je prestao biti poražen u glavi, a na čelu države je sada, kao što to Batarelo fino kaže, Saruman, pa će im to biti povod za revolt.
    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    S obzirom na ovlasti i ulogu, dosadašnja predsjednica je izvršavala zadaću.
    Ma je, kak da ne... Žena je doslovno stala između institucija države koje jamče pravo i sigurnost i kriminalaca.

  34. #4384
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,983

    Početno

    Jedan od onih brojnih tv-analitičara odlično je sažeo (dobro)bit mandata KGK :
    "veliki promet, mala zarada".
    Posljednje uređivanje od čokolada : 07.01.2020. at 15:20

  35. #4385
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,091

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Dio birača je prestao biti poražen u glavi, a na čelu države je sada, kao što to Batarelo fino kaže, Saruman, pa će im to biti povod za revolt.
    Ma je, kak da ne... Žena je doslovno stala između institucija države koje jamče pravo i sigurnost i kriminalaca.
    Tko mu je Sauron?

  36. #4386
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,597

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Mene uvijek iznenadi kako ljudi kod nas glasuju za iste dvije strane, i kako brzo zaboravljaju ... Živi se od trenutka do trenutka.

    Fascinantno mi je kako su zaboravili sve loše iz razdoblja Milanovićeve vlade, kako su licemjerni jer jednima zamjeraju nešto, a drugima se olako opraštaju isti postupci ... (zanimljivo je bilo čitati i ovdje na forumu toliko ružnih riječi usmjerenih prema ljudima koji ne misle isto, i posebno dijeljenje etika - neobrazovani, zatucani i sl. mislim da mnogi nisu sudjelovali u raspravi jer nisu imali volje da ih se neosnovano blati. posebno je bilo naglašeno da ako nisi lijevo, onda si ono najgore krajnje desno. no, postoji i nešto između to dvoje. i mislim da na našoj političkoj sceni većina najvećih stranaka i onih koji su se sada kandidirali uglavnom teže centru, dakle uzimaju malo i s desnog i s lijevog...)

    Predsjednik ima određene ovlasti. Debate koje su dobile najviše medijske pažnje su poticale pitanja koja nisu u domeni predsjednika. Naravno da svi kandidati imaju pravo izreći mišljenje i o temama koje nisu u njihovoj direktnoj nadležnosti, ali velik dio naroda nije upoznat s ovlastima predsjednika i ne može izdvojiti ono najvažnije za tu ulogu. (Tu se vraćamo na pitanje obrazovanja, ne samo novih generacija nego i cjeloživotnog obrazovanja svih građana...)

    S obzirom na ovlasti i ulogu, dosadašnja predsjednica je izvršavala zadaću.
    Novi predsjednik, karakterno, meni osobno, ne pristaje uz ulogu predsjednika (imala sam priliku upoznati ga osobno). Mislim da je rekao da je "odrastao" ili nešto slično, pa ćemo vidjeti kako će proteći sljedećih pet godina.
    Čestitam pobjedniku!
    Vrijeska,
    Meni bi više od njegovog "odrastanja", značilo da ovaj put uspije barem malo držati pod kontrolom svoju bahatost i
    arogantnost, te osobine inače nikako ne volim kod ljudi. To "držanje s visoka".

    Evo sad ima priliku pokazat svoje novo ja, pa moguće da nas ugodno iznenadi.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 07.01.2020. at 16:24

  37. #4387
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Jeste li rekli stranačkom šefu da je promašio i party i ceo fudbal?
    Bero ne kuzi da je Zoki dobio izbore unatoc njemu, a ne zahvaljuci njemu (njegovoj podrsci).

  38. #4388
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,983

    Početno

    Najgore je to što će sad i SDP rasti već po inerciji čim se ovi u HDZ-u krenu masakrirati. Meni se čini da u cijeloj HR nema nesposobnijeg političara od Bere.

  39. #4389

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,439

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Žena je doslovno stala između institucija države koje jamče pravo i sigurnost i kriminalaca.
    ako ti se bude dalo napisati, navedi primjer

    nema ovlasti za to

  40. #4390
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Najgore je to što će sad i SDP rasti već po inerciji čim se ovi u HDZ-u krenu masakrirati. Meni se čini da u cijeloj HR nema nesposobnijeg političara od Bere.
    I meni.
    Ja svaki put pomislim da on nije ni za predsjednika razreda, a kamoli za predsjednika stranke.

  41. #4391
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Vrijeska,
    Meni bi više od njegovog "odrastanja", značilo da ovaj put uspije barem malo držati pod kontrolom svoju bahatost i
    arogantnost, te osobine inače nikako ne volim kod ljudi. To "držanje s visoka".

    Evo sad ima priliku pokazat svoje novo ja, pa moguće da nas ugodno iznenadi.
    i meni bi to bilo drago, ali kako sam već prije rekla, ne vjerujem da će biti bolje. iskreno se nadam da nisam u pravu.

  42. #4392
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,262

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    ako ti se bude dalo napisati, navedi primjer

    nema ovlasti za to
    Pa načelno je stala. Ne mogu se sjetit točno koji članak, koji portal, niti na kojem uređaju da tražim u history, možda netko prepozna, ali istaknuli su njenu izjavu pored one o kolačima, da se optuženi ne moraju brinuti dok ona bira suce, ministre, povjerenike, ili tak nešto... onako, direktni sukob interesa i povreda i kompromitacija funkcije predsjednika čim je takvo nešto izjavila.

  43. #4393
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,262

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Tko mu je Sauron?
    Kaj misliš? Imaš tri šanse za pogodak.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 07.01.2020. at 20:11

  44. #4394
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,983

    Početno

    Ono što naši visoki političari rade, to u civiliziranim zemljama jednostavno ne dolazi u obzir. Ne kažem da tamo nema korupcije, ima je baš svugdje, ali ovo naše otvoreno koketiranje s polusvijetom i s kriminalcima postoji uglavnom samo istočno.

  45. #4395
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,091

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj misliš? Imaš tri šanse za pogodak.
    Predajem se.

    Napiši

  46. #4396
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,262

    Početno

    Milanović.

  47. #4397
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,091

    Početno

    A-ha, KGK Saruman, a Milanović Sauron. Ja mislila da je Milanović Saruman pa me to zbunilo.

  48. #4398
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Onda je Batarelo Frodo? Pokvarit ce mi dojam trilogije.

  49. #4399
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ček, nakon sto je mjesecima proglasavao Kolindu nesposobnom i rugao se s njom uzduz i poprijeko, Milanovic ce ju podrzati da ode u diplomaciju jer ipak je ona bila predsjednica, a ima i potvrdu da nije kaznjavana. Jucer izvadla.
    Živjeli!
    Sad mi sve žao što nisam glasala, jer ovo je toliko bolje od onoga što smo imali, ne znam di mi je pamet bila.

  50. #4400
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,983

    Početno

    Znaš kako je u politici, prvo bude bratoubilački rat, a onda noževe zadjenu za pas i kažu da je kampanja gotova.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •