Ne znam odakle da počmem pisat. Beba je rođena 6.1. Carskim rezom. U bolnici zbog toga što nije nadošlo mlijeko hranjena ad. Imam ravne bradavice i dali su mi šeširić da bebe sisa. Čak mi je sestra za bebe rekla da ne zna šta uopće dajem mu da sisa i patim ga kad od toga svejedno nema ništa. Mjesec nakon izlaska iz rodilišta sam se izdajala svaka 2,3 sata i jeo je na flašicu jer mu nisam htjela davat ad. Uz to sam mu davala i da sisa na silikonske šeširiće. Na prvoj kontroli 4 kile i 55 cm. Da napomenem izašli smo sa 3.040kg i 48cm. Na preporuku pedijatrice prekidam izdajanje i samo sisa na silikone. Pokušavam bez ali jednostavno još ne može povući. Jede na zahtjev svaki 2,3 sata. Nekad bude i manje. Popišanih pelena 8, pokakanih 5 nekad i više. Brine me što sam ga danas vagala i dobio je samo 250grama od 15.2. Beba jako puno bljuca čak i sat dva nakon obroka dižem ga da podrigne nakon svakog jela. Ne znam šta da radim dali da ga vratim na bočicu. Jako sam zabrinuta i depresivna zbog toga.