Pokazuje rezultate 1 do 50 od 2968

Tema: Testiranje tijela vježbanjem, trčanjem, plivanjem, plesanjem i vožnjom 2020

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,986

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo ina33.

    Sad mene zanima kakav ti je to polučučeći stav na SUPu? Na uspijavam održavati ravnotežu jedino s "ukočenim" nogama. Onak skroz ravno.

    Čudo je taj SUP. samo treba paziti, časkom sam izašla iz vale i onda je bilo veselje vratiti se
    Ja imam super tanak race, uzivam kako mi se vjestina poboljsava, smijala sam se kako smo se prve god okretali u 'provu' jer bi nas svaki bocni val bacao, daleko mi izvan vala izlazimo, nama je to maltene plovilo. Kad si na malo vecim valovima gdje vise mijesa, onda ides u polucuceci (kvazi, nije to bas duboki cucanj ko kod surfa) jer bi inace pao. I kad ono 'kopas' kontra vjetra onda moras malo koljena savinut. Imamo napuhance koji su malo nestabilniji, sto je meni odlicno jer ono stajanje ko da si na trajektu meni tesko za kicmu, lakse mi je kad se stalno balansira, postednije. Imamo 2 jp australia race modela - tanki i super tanki - i jedan cruise i karbonska vesla. S tim se vec svakakve djonice mogu odradit. Na dasci zvizdaljka3 l vode, krema, sendvici, krafna, majica, slape...ono...visesatno veslanje. Iako moram jos i nocno svjetlo nabavit, bas kao oznaku, tu malo riskiram, snalazim se tako fa ujljucimo bat na mob ako nas noc ulovi. Imamo lampicu za kobilicu za gledat podmorje, al to je vise fora.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 18.08.2020. at 17:10

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •