Opet smo trudni

Planirali smo drugu trudnocu, ali nekako smo mislili da ce nam ovaj put trebati vise vremena... a kad evo ti srece uspjelo opet od prve
nisam jos bila na pregledu, pokusat cu ovu trudnocu zivjeti prirodnije sa manje pregleda i maltretiranja....

e sad, prvorodjena nam ima 13 mjeseci i alergije na sve i svasta tako da joj je cica jos uvijek glavna hrana... sad dok ima dovoljno mlijeka sve je ok, ali brine me ako mi se mlijeko pocne smanjivati... sto onda? hoce li za ta 3-4 mj biti odraslija i jesti bolje pa ce joj manje trebati ili?
ne smije km, jogurte ni nista slicno i ne bi joj ga ni davala, a od pomisli na to neko posebno adaptirano koje bi smjela mi se nakostrijesi svaka dlaka na tijelu i preko toga ne mogu prijeci

prosli put sam imala "rizicnu" trudnocu i preko 20 vaginalnih pregleda, ovaj put ih imam namjeru odbijati... tako da necu znati koliko sam eventualno otvorena... cime da se rukovodim?
svojim osjecajem?
je li izostanak krvarenja zapravo znaci da je u trudnoci sve ok i sve dok se eventualno ne pojavi nije frka?
vjerojatno vam je jasno da ne zelim ugroziti ovu trudnocu ali nema dokaza da bi ju dojenje ugrozilo, zar ne?
U prvoj trudnoci sam se rano otvarala i na porod dosla otvorena 5 cm a da nisam osjetila sto znaci trud ili kontrakcije