Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 179

Tema: Pričajmo o platnenim pelenama 4. dio

  1. #101
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Citiraj koalica prvotno napisa
    Stvarno su prekrasne Ako sam dobro shvatila i ove roza stižu u babyshop :? Pa da pričekam da ih zajedno naručim :/
    Za sada ne. Proizvođač ih je tek najavio i još se ne mogu kupiti.

  2. #102
    koalica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    408

    Početno

    Da, to sam shvatila, ali kad budu u prodaji možemo ih očekivati i u babyshopu, zar ne???

  3. #103
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Citiraj koalica prvotno napisa
    Da, to sam shvatila, ali kad budu u prodaji možemo ih očekivati i u babyshopu, zar ne???
    Naravno. Uzork za cure biti će tu već krajem srpnja. Možda i ranije.

  4. #104
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Citiraj Iva M. prvotno napisa
    Citiraj koalica prvotno napisa
    Da, to sam shvatila, ali kad budu u prodaji možemo ih očekivati i u babyshopu, zar ne???
    Naravno. Uzork za cure biti će tu već krajem srpnja. Možda i ranije.
    Da malo pojasnim...Jutros sam primila info da gingham uskoro izlazi.
    Za drugi uzorak još ne znam kada.

  5. #105
    koalica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    408

    Početno

    Uh, taman sam na moru, morat ću reć mm-u da naruči i donese sa sobom

  6. #106
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Samo da javim da smo danas počeli sa korištenjem platnenih pelenica

  7. #107
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj Ana :-) prvotno napisa
    Samo da javim da smo danas počeli sa korištenjem platnenih pelenica
    :D

  8. #108
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    :D

  9. #109
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    Ana

  10. #110
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Ana :D Javi kako vam se sviđa.


    Mi još nismo počeli za ozbiljno jer mi još nisu stigle zaštitne gaćice.

    U međuvremenu sam postala ponosna vlasnica 13 pelenica. Ali sad me muči hoće li to funkcionirati. Ne brine me pranje i sušenje, ako baš zaredaju kišni dani nosit ćemo jednokratne i gotovo. Ali brine me hoće li Sunčicu smetati što je mokra, hoće li je žuljati gumica od pelenica i gaćica...

    Koliko često mjenjate pelene? Nakon par isprobavanja čini mi se da je 2 sata maksimum koji može izdržati s jednom pelenom.

  11. #111
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Jučerašnji dan je prošao super :D

    Koristila sam pocketice jer mi još nisu došle zaštitne gaće od smiba koje sam naručila 24.05 , razmišljam da ih niti ne uzmem kada dođu

    Jučer je u jednoj pocketici bio malo više od 3 sata i sve je bilo ok :D

  12. #112
    ssss avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    503

    Početno

    Sada preko ljeta djete može biti i bez zaštitnih ,ako se dovoljno često persvlači i ništa se ne namoči.
    Sa zaštitnima može izdržati i duže ali čemu?(vani nismo duže od sat i nešto zbog papanja i onda ga i presvučem) Ovo se zapravo odnosi na djete od 4mj. pa neznam kako je sa starijom djecom :/

  13. #113
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    Bravo Ana! :D

    A nama je noćas bila prva noć u platnenima....Krevet suh...Sve 5!

  14. #114
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    ssss koliko često ga moram presvlačiti ako nemam zaštitne gaće?

  15. #115
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    ja moram prijaviti totalno curenje nocne pelene, iste kombinacije koju koristimo vec jakooo dugo :shock:
    pojma nemam kaj se dogodilo, a M. se vise ne budi ponoci da papa

    jel moguce da nakon godinu dana pelena vise ne upija, i btw. totalno su mi popustile gumice na zelenom racmanu

  16. #116
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj Ana :-) prvotno napisa
    ssss koliko često ga moram presvlačiti ako nemam zaštitne gaće?
    pa čim promoči

  17. #117
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    a nama promoči nakon jednog pišanja... tako da ipak furamo zaštitne

  18. #118
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    Citiraj Dia prvotno napisa
    ja moram prijaviti totalno curenje nocne pelene, iste kombinacije koju koristimo vec jakooo dugo :shock:
    pojma nemam kaj se dogodilo, a M. se vise ne budi ponoci da papa

    jel moguce da nakon godinu dana pelena vise ne upija, i btw. totalno su mi popustile gumice na zelenom racmanu
    dobar razlog za kupit neke nove

  19. #119

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    243

    Početno

    Citiraj Dia prvotno napisa
    ja moram prijaviti totalno curenje nocne pelene, iste kombinacije koju koristimo vec jakooo dugo :shock:
    pojma nemam kaj se dogodilo, a M. se vise ne budi ponoci da papa

    jel moguce da nakon godinu dana pelena vise ne upija, i btw. totalno su mi popustile gumice na zelenom racmanu
    I mi smo počeli propuštati prije jedno 2,3 mj. I ja sam mislila da nešto ne štima sa pelenicama...
    Sad stavim umjesto uloška tetra pelenu i više ništa ne propiški.

  20. #120

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Tu i tamo
    Postovi
    165

    Početno

    Evo ja sam ovih dana sve kontaktirala, malo nam se zdravstveno stanje firme pogorsalo pa sam bila u zaostatku. Ako se nekom slučajno nisam javila, a ne zna što je sa pošiljkom neka me kontaktira, jer sam sve pakete uglavnom do danas poslala. Sada ćemo imati malu pauzu sa pelenama, ostalo možete normalno naručivati dok malo ne dođemo k sebi. Ja se ispričavam svima na čekanju, stvarno je bilo neočekivano i osigurat ću se da se ovakve stvari ubuduće ne događaju.

  21. #121
    Becky avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ...gdje je srce, tu je dom...
    Postovi
    358

    Početno

    Da vam objavim, upravo mi je sinula spasonosna ideja (ne znam kak se toga prije nisam sjetila) kaj se tiče nabave pocketica i AIO iz USA bez poštarine i carine... krsni kum moje male lupalice radi u NY i dolazi u 9.mj., tak da će ih on donijeti... (samo on to još ne zna )
    E sad, slatke muke... KOJE DA UZMEM ? Prijedlozi? (sad mi se u Mutt čine vrlo lako dostupnima...)

  22. #122
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Becky i meni dolazi prija iz NY za koji tjedan i mislila sam je zicat da mi kupi iako ne znam kamo da je uputim, u koje ducane... Ili ces ti kuma zicat da kupi on line pa ti dofura?

  23. #123
    Becky avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ...gdje je srce, tu je dom...
    Postovi
    358

    Početno

    Pa da, on line, ne znam gdje bi ga slala... (cura mu trudna, probat ću i nju nagovoriti na platnene , pa ću njoj dati zadatak da surfa i naručuje)...

  24. #124
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Lutonjice pa što ne upiju bar malo fitted pelene, nisam znala da odmah promoče :/

  25. #125
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Becky i Lucija Ellen - imate paklene planove! Vidim ja da ništa tu od štednje - krećete stopama pravih ovisnica!

    Ana - pelena se namoči i vidi se da je upila tekućinu, znači ne procuri, ali može ostaviti vlažan trag na odjeći ili dekici ili gdje je već beba (ili na MMovim hlačama - velim ja njemu sinoć stavi mu zaštitne, ali ne, oni se igraju i čitaju kad veli MM - pa on je mene popišao! Pa zašto ove pelene tako puštaju )

  26. #126
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Bojim se da moja prija ne stigne vise on line narucit... ali svakako cu je pitat. Olivija, pa ofkors, zar si sumnjala? Sva sam u pelenama. Poslala sam ti mail btw, ne znam jesi li dobila

  27. #127
    Becky avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ...gdje je srce, tu je dom...
    Postovi
    358

    Početno

    Ah Olivija draga, da pakleni planovi... ali nisam ja kriva, VI STE ME ZARAZILE... Cuj, moja sestra je dosta mlađa od mene i još ne razmišlja o bebi, ali već surfa po internetu i traži koje joj se pelenice sviđaju i koje bi ona htjela... pa sad MENI NEKAJ RECI...???
    Nego kaj da si narucim, sad kad imam ovak VEEEELIKE mogućnosti? (jadni moji njujorčani, poslat će me u ...)

  28. #128
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj Lucija Ellen prvotno napisa
    Bojim se da moja prija ne stigne vise on line narucit... ali svakako cu je pitat.
    Njima ti narudžba stigne u roku od par dana, definitivno probaj tako.

  29. #129
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Lucija Ellen - daj mi please pošalji još jednom: užasno me napadaju spamovi pa je moguće da je mail obrisan

  30. #130
    Becky avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ...gdje je srce, tu je dom...
    Postovi
    358

    Početno

    Kaj se tiče Muttaqin- nekaj mi nije jasno- 3 step rise- jesu kaj, fitted ili pocket? I kak se uopće do tih pelena dolazi, baš se treba vrebati stocking ili se mogu nekak pristojno i uobičajeno naručiti?

  31. #131
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Becky, eto i mene bas to zanima. Narucila bih i ja ali jos nisam dokucila kak.
    Ovo za priju iz NY tesko izvedivo - da sam se sjetila prije 2 tjedna da, ali sad je ona skoro u avionu (danas javila)
    Ideja ostaje za drugi put ali koliko ona cesto dolazi... Bit ce i za drugo dijete

  32. #132

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Prije je negdje bilo govora o tome koliko ste zadovoljne dry baby pelenama, ali sad ne mogu naci.
    Ja nisam zadovoljna jer nam brzo propuste, i to budu mokre izvana iako bi izvana trebao biti pul. a imamo bas jednu lijepu zelenu sa zivotinjicama.
    Ali zato sam fuzzi bunz pocketicama prezadovoljna. Ne pustaju i vrlo brzo se suse, a i guza je manja pa stane u vise odjece nego fittedice. Sad su nam stigle jos dvije bum genius i cekam da se operu pa cemo i njih probati.

  33. #133
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    Citiraj Becky prvotno napisa
    Kaj se tiče Muttaqin- nekaj mi nije jasno- 3 step rise- jesu kaj, fitted ili pocket? I kak se uopće do tih pelena dolazi, baš se treba vrebati stocking ili se mogu nekak pristojno i uobičajeno naručiti?
    fitted al ima i AIO. treba vrebati stocking, nema druge

  34. #134
    ssss avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    503

    Početno

    Citiraj Ana :-) prvotno napisa
    ssss koliko često ga moram presvlačiti ako nemam zaštitne gaće?
    Pelena ne promoči da curi iz nje pa da bi bio krevetič ili kolica mokra,nego kad se popipa rukom se osjeti da je vlažno i onda ja svojega presvučem.Ako ga nosiš puno prema sebi naslonjenog majca bi se navlažila,ali ništa strašno(bar meni)
    A Lutonjici i drugim je možda teže kontrolirat promakanje i valjda lakše i brže promaču kod curica,a ja svom i dignem iako vjerojatno ne ostane dugo gore ali neka(neko kaze netreba dizati neko treba,pa ja dignem a on se vjerojatno za koju minutu namjesti kako mu paše)
    Promoče mi brže ako je na boku

  35. #135
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj Becky prvotno napisa
    Kaj se tiče Muttaqin- nekaj mi nije jasno- 3 step rise- jesu kaj, fitted ili pocket? I kak se uopće do tih pelena dolazi, baš se treba vrebati stocking ili se mogu nekak pristojno i uobičajeno naručiti?
    Baš sam virnula i vidla da imaju jednu fitted medium. Navalite!

  36. #136
    koalica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    408

    Početno

    Mene je jučer Nika doslovce popiškila kroz pelenu Čekali smo kod pedijatra i bila je samo u fittedici meni na rukama, a mislim da joj se oko noge malo pomaklo, i odjednom je samo mlaz procurio po mojoj majici i nogama

  37. #137

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    309

    Početno

    evo i mi smo preko dana ili goli ili u fitted bez covera, al moram podijeliti odusevljenje aristocrat soakerom. Stvaaarno sam odusevljena. Mekan prozracan i nije promocio cijelu noc :D
    Kupila sam nedavno i cover od Baby BeeHinds od felted wool i takodjer je odlican, prozracan, ali puuuuno meksi su aristokrats..Tako da sada vec razmisljam o jos jednom za mijenjati. E sad kakva su iskustva sa soakerima preko dana? Da li propuste zbog sjedenja i sl? to jos nismo probavali

  38. #138
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj koalica prvotno napisa
    Mene je jučer Nika doslovce popiškila kroz pelenu Čekali smo kod pedijatra i bila je samo u fittedici meni na rukama, a mislim da joj se oko noge malo pomaklo, i odjednom je samo mlaz procurio po mojoj majici i nogama
    Mi jednom bile kod pedice i kak sam ju držala golu okrenutu od sebe lagano sam ju nunala lijevo-desno. Možeš misliti kak je ordinacija izgledala nakon njenog pišanja

  39. #139
    ssss avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    503

    Početno

    A ženske ove vaše priče baš ne potiču Anu :/
    Jelda da vam se to ne događa često?
    Ana probajte a ovo sa žaštitnima nije sad da ih se nemože stavljat preko ljeta nego eto tako da malo više diše guza

  40. #140
    Mama Medo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    394

    Početno

    Citiraj mvolpe prvotno napisa
    evo i mi smo preko dana ili goli ili u fitted bez covera, al moram podijeliti odusevljenje aristocrat soakerom. Stvaaarno sam odusevljena. Mekan prozracan i nije promocio cijelu noc :D
    Kupila sam nedavno i cover od Baby BeeHinds od felted wool i takodjer je odlican, prozracan, ali puuuuno meksi su aristokrats..Tako da sada vec razmisljam o jos jednom za mijenjati. E sad kakva su iskustva sa soakerima preko dana? Da li propuste zbog sjedenja i sl? to jos nismo probavali
    gdje si naručila soakere?

  41. #141

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    309

    Početno

    Narucila sam od Amy. Najavila je uskoro poskupljenje pa ko misli neka ga naruci. Ja cu definitivni jos jedan.

  42. #142
    vimmerby avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    694

    Početno

    Citiraj ssss prvotno napisa
    A ženske ove vaše priče baš ne potiču Anu :/
    Jelda da vam se to ne događa često?
    ne kužim! pa potpuno je normalno da fitedice promoče bez zaštitnih.
    nije sad to promakanje u smislu da nakon prvog pišanja sve curi, teče i šprica na sve strane, (nekome možda i je) ali promoče ili se bar pošteno natope!
    mene sad to po ljeti nimalo ne smeta kad smo doma, pogotovo na dvorištu i u vrtu, ali za van mu uvijek stavim zaštitne!
    pretpostavljam da mu ih ne bih stavila možda u slučaju da idemo u neobaveznu šetnju kvartom ili na kratko, u kolicima za koja mi je svejedno dal bu ih taj tren popišal (jer se daju obrisati da onda ne sjedi u svojoj pišukici) i da ga presvlačim po putu nakon svakog pišanja. :/

    no s obzirom na to da je doma često bez pelene (na uglavnom perivim ili prirodnim površinama ) ili u peleni bez zaštitnih, guza mu se čisto dovoljno lufta da komotno fura zaštitne tih par sati koliko smo vani...

    btw. što se tiče Amy i naručivanja, imate i šifru za 5% sniženja

  43. #143
    Mama Medo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    394

    Početno

    Citiraj mvolpe prvotno napisa
    Narucila sam od Amy. Najavila je uskoro poskupljenje pa ko misli neka ga naruci. Ja cu definitivni jos jedan.
    thanks

  44. #144

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    309

    Početno

    Evo ja narucila jos jedan aristokrat soaker, pa bi se sad rijesila onog felted wool covera na cicak pa ak nekog zanima nek se javi na pm 8) . Nekako mi je draze ovo strikanje.

  45. #145
    Ivana B-G avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Vinkovci/Bec
    Postovi
    953

    Početno

    curke,
    gledala sam u babyshopu od Ive pocketice. znam vecini su najbolje fuzzibunz, ali ja ne volim drukere pa vas pitam koja je bolja: happy heinys ili drybees?????

  46. #146
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    HH

  47. #147
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    ssss , vjruj mi da me sada ništa ne bi spriječilo od korištenja platnenih.
    Fittedice promoče, tj budu mi samo malo vlažne. Po doma nema zaštitne gaće, samo kada idemo van ih stavim

    Ja samo moram reći da sam oduševljena sa platnenim pelenicama

  48. #148
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj Ivana B-G prvotno napisa
    curke,
    gledala sam u babyshopu od Ive pocketice. znam vecini su najbolje fuzzibunz, ali ja ne volim drukere pa vas pitam koja je bolja: happy heinys ili drybees?????
    Nisam ni s jednim pocketicama oduševljena, ali mislim da su HH i DB tu negdje. Možda su mi DB malo pouzdanije.

  49. #149
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Evo, za one koji vec nisu vidjeli, pogledajte ovo

    http://fuzzibunz.com/bunz_on_the_run/contest.php#rules


    Pa sad...ako vam je nagrada privlacna...

  50. #150
    ssss avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    503

    Početno

    Citiraj Ivana B-G prvotno napisa
    curke,
    gledala sam u babyshopu od Ive pocketice. znam vecini su najbolje fuzzibunz, ali ja ne volim drukere pa vas pitam koja je bolja: happy heinys ili drybees?????
    HH pocket

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •