-
Rana trudnoca
Pozdrav,
da li je u redu ako se jucer (pet tjedana trudnoca) nije vidjela gestacijska vrecica ni nista u maternici? Na jajniku zuto tijelo, endometrij zadebljan (15mm). Zadnja menstruacija 27.7.
Imam 43 godine i stvarno bi htjela da trudnoca uspije jer nemam namjeru vise pokusavati.
Betu su rekli da ne treba vaditi, jer mi je sedam testova zadnjih 10 dana pozitivno, ginekolog me narucio za dva tjedna na uzv, mislila sam mozda privatno na uzv ranije?
Oprostite na novoj temi, ali ako je neko imao slican slucaj, pogotovo s pozitivnim ishodom, molim vas, pisite :)