Pa naravno...Citiraj:
točkalica prvotno napisa
Ajde, neka puše, šta ću im ja. Nastojat ću putovati u EU (ili najprije nigdje, dok kriza ne jenja) i tamo ići u restorane. Ionako, sudeći po Elin, ovdje služe same splačine, ali to naravno nije razlog zbog kojeg bi ugostitelji mogli izgubit posao. Bitno je da im lokal smrdi po duhanskom dimu, a kakva je hrana - neš ti važnog detalja.
Fuj! Za Milinovića. Iz 1001 razloga. Fuj!
