Kuzim sve, i moj je iskljucivo dojen do godine dana, s dohranom smo krenuli s 5,5 mjeseci.
Jako je slabo napredovao na tezini pa smo morali uvesti ad, htjeli mi to ili ne. Tu je poceo dobivati na tezini, napokon.
Uzima ad prilagodjen njegovoj alergiji na proteina kravljeg mlijeka.

