trošak slanja plaća kupac povrh cijene koju ti navedeš. tima koji ti nešto dodaju u favorite možeš proaktivno poslati ponudu s nešto sniženom cijenom. puno stvari tako ode
Printable View
ma već je iovako preniska, samo sam se htjela riješiti tog iz ormara
a za početak stavi niske cijene pa će otići, čisto da dobiješ koju recenziju
ja sam baš dosta prodala i bome još više kupila, najviše iz poljske i to po odličnim cijenama
p.s. ako hoćeš više info, pošalji pp
već jesu vrlo niske, ili misliš da kupim nekaj dobijem recenziju pa će onda ić lakše?
moguće, ili ponovno uploadaj artikle s novim slikama jer ti ih algoritam ne diže kad jednom padnu ;)
Prodala sam prvu stvar na vintedu. Jej.
I drugu... jedino kaj sam dobila negativnu ocjenu jer sam prekinula narudžbu kad je bio zadnji dan slanja jer druga strana nije ništa poslala... ali sam trebala pričekat da to njihov sustav otkaže.
Uzela sam neš s vinteda iz poljske jel uobičajeno da treba više od tj dana?