Nismo. Jako je puhalo, oblaci su se izmjenjivali.
S obzirom da nismo iskusni planinari, dobro je i ovo.
Printable View
Nismo. Jako je puhalo, oblaci su se izmjenjivali.
S obzirom da nismo iskusni planinari, dobro je i ovo.
Učlanila sam se u promatrače ptica za 2 tj bi bio izlet sentonina staza u istri, spuštali bi se dolje, zna li netko jel to zahtjevan put? Ja sam se neki dan premorila samo što sam jedan sat hodala hahah
Možda ti ovo pomogne: https://www.istra.hr/hr/kalendar/26476
Bila sam. Lijepa je, mir, cvrkut, voda. No, meni nije bilo jednostavno na nekim mjestima. Iako mi je vrijedilo.
Ima li kakva šetnica između Rabca i Labina?
https://punkufer.dnevnik.hr/clanak/p...---666151.html
Baš je nedavno netko drugi pitao, ali ne stignem sad tražiti. Jao, kako su moja djeca brzo narasla, dugo nisam bila u tom kvartu...
Žuta javi dojmove, jer me zanima ta staza
Staza je lagana. okej mi smo se spuštali, ali i za uspinjanje je okej rekla bih. Isprve smo išli samo kroz gustiš pa nam je čovjek iz Biom udruge govorio o biljkama, a poslije kad smo se spustili našli smo potok i dva mosta i mali slap i to je baš bilo prelijepo.
:heart:
Via Apsyrtides na Cresu, razne dionice, sve jednako prekrasne <3
A ja jos nijednu nisam prosla aj aj...samo se sjurimo prema Losinju