kosjenka, thnx!
Printable View
kosjenka, thnx!
Drago mi je da vam se sviđa, i stolice i šume :D
neke su stvarno zgodne. ako tko ide a bas bi rado do kraja popunio gepek, ja bih dvije tosca barske :mrgreen:
ivana ja sam ih naručila jer ih moraju sklopiti tako da to treba ranije nazvati i reći im...meni će imati to sljedeći tjedan..isto sam naručila dvije tosce barske.. :lol:
Moje najdraže je u Vrbovskom, moje djetiinjstvo, moji pokojni baka i dida.
Svako ljeto sam bila tamo.
Dan danas mi je draže biti u Vrbovskom po ljeti nego u Rijeci na moru.
Toplo vam ga preporučam i kupite što više stolica ili ostalog.
Jako je žalosno što se dogodilo s tvornicom. Tamo je radilo jako puno ljudi koje znam.
Sada se sve gasi. "Privatizirano" je devedestih i ovo je rezultat.
Ako putujete samo autocestom, odvojite malo vremena pa skrenite i posjetite Vrbovsko. Pogoto ljeti kada je toplo i sunčano. Ima puno toga za ponuditi.
Ima lijepo izletište Kamačnik, šetnicu od dva-tri kilometra uz pritok Kupe. Najljepši pogled iz "Kućice" (restoran, odmarališe kojem ne znam pravo ime) na moje najdraže, brežuljkasto.
Preko zime se može uživati u sanjkanju, iako je dosta hladno.
Ljeti se može se ići na Kupu, loviti ribe, kupati se ili roštiljati...
http://www.vrbovsko.hr/
http://www.tz-vrbovsko.hr/
E da , i odite po one stolice :)