Ja pušim doma, na balkonu. Da mi stan ne smrdi, ali drugi pušači regularno puše kod mene u stanu, pa onda luftam i luftam. Neki se naljute ako ih zamolim da idemo zapalit van, neki sami odu van i tako. Kod pušača koji regularno puše po svojoj kući pušim s njima, ali i pitam dal smijem. MM me ždere sa prodikama oko cigara i mislim da je krajnje vrijeme da prestanem.
