31+2 = +12 kg :-)
Printable View
31+2 = +12 kg :-)
25tt +4kg
Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
26+2
6,5kg
28+3tt , +8kg
28+5tt , +14,5kg :)
Sve ste neke mrsavice.ima li neka da me prati u kilama hahaha
Kika222, mi se pratimo i po tjednima i po kilama vidim. Tu smo negdje ;)
Zadarmamica pratim te :)
Koliko si se udebljala u prvoj?
24kg sam dobila u prvoj trudnoci.i bas mi se to jako vidilo.cila sam bila bomba.nateceno lice i vrat,ruke,noge.a cice u ustima hahahah bas bas sam bila velika.i sve sam bila skinila uz puno setnje do prvog rodendana.a sad mi se kg toliko ne vide a ostala sam trudna sa 5kg viska.sad su u cicama i drobu.svi se cude kad mi vide lice jer nije napuhano :)
Mene kg ne zamaraju u smislu ajme kako cu ih skinuti.lako cu ja to.samo me brinu kg da nebi bebi smetale u trudnoci.
Kad sam išla na preglede svaka 4 tjedna, znala sam dobiti 2-4 kg, kako kad. Evo sad se u zadnja 3 tjedna zdebljala 1 majušnu kilicu. Danas sam bila u bolnici, kod 3. dr-a u mojoj trudničkoj karijeri, i nije me zašpotao za moje 24 kilice. Kak im ja lijepo tepam. Valjda jer ih imam tolicno. :) Nisam bucka, i dalje sam vitka, samo s velikim trbuhom. Ljudi se iznenade kad čuju koliko sam natukla. Al ja sam štrkljica, pa zato.
28+4tt +6kg
24 +1tt i + 4.5kg
21+4tt i 9 kg. Uzas! I u prvoj trudnoci sam isla tim tempom i dobila 17 kg. U dva tjedna sam dobila 2kg. Bio je Uskrs i nisam se bas stedila, ali mislim da je problem i u magneziju koji sadrzava b kompleks. Zasto se nisam sjetila da b kompleks pojacava apetit????
Izluđena, ne brini. Znaš da će se to izgubiti. Bit ćemo fit do zime :)
ivekica, nakon poroda sam izgubila 10 kg a onih 7 je uz napornu bebu i stalno dojenje brzo otislo. Strah me malo da ne dobijem dijabetes obzirom da neke "preduvjete" imam.
Izluđena i ja sam se tako bojala ogtt, obzirom da sam u 24 tjednu imala +11 i 5 kg sam dobila u nekih dva tjedna. Na kraju je nalaz bio savršen. Tako da se ne opterećujem. Dr je rekla da pripazim na kg čisto zbog sebe i linije. Ali osladila mu mi se nešto hrana u i nikako prestat :)
joj, i meni pase hrana... Valjda bude sve ok.
25+1tt +9kg :-/
Dobila po nosu jer je +5kg doslo u zadnjih mj dana...
37+1 i +16 kg :/ Vec sada 3 kg vise nego u prvoj trudnoci :(
14+3tt i +6 kg doktor mi je preporucio djetu jer sam po njemu puno kg dobila
Je li tko od vas bio u trudnoci na dijeti meni tesko ide ali se trudim gladna sam uzasnoooo
Muma tenx ;)
38+5 tt ~ +14 kg
22+3 tt + 6kg
Ja dobivam po 2kg na svakom pregledu kad se važem, to mi se nekako čini lijepo školski, a i dobro se osjećam u svom tijelu.
27+1tt +11kg
Ne znam sta da radim :-(
u 16dana od zadnjeg pregleda kad me dr. "oprala zbog onih +5kg u 1mj" dobila sam opet 2kg... a stalno setam i izbjegavam hranu koja deblja... briga mene za mene i da bude +50kg, izborit cu se ja s tim... al stalno mi zvoni u glavi da bebu ne smijem jako udebljat i da njoj to skodi... savjeti?!?
Ne znam sta bih ti rekla, ja se zbog svojih +22kg uopce ne brinem i mislim da se u ovim "modernim" vremenima previse dize frka oko kilaze trudnice i da tu puuuunoooo udjela ima i vrlo bolestan standard ljepote koji nam serviraju svuda.
Ovo je samo moj stav...ja se zbog takve kilaze koju si dobila ne bih ni malo brinula....mislim da sam u tim tjednima imala oko +16 ili tako nesto i opet svi pregledi i sve kaze da smo i beba i ja skroz dobro. A i ne izgledam si nesto debela..no to moze biti jer sam jako visoka (185).
Mislim da je mnogo bitnije kako se osjecas i koliko aktivna mozes biti. Ukoliko tvoje tjelo dobro podnosi novu tezinu i ukoliko si ti i dalje pokretna i nemas neke ozbiljne bolove nemoj se brinuti oko kilaze.
ja se osjecam super, i izgledam si super i radim apsolutno sve sto mi se radi (jedino se ne mogu obrijat dolje :lol: ) a moja busa mi je najdivnija stvar na svijetu :heart: i ne dira me uopce kilaza jer cijeli zivot se bavim sportom i ne sumnjam ni najmanje da cu kasnije dovesti svoje tijelo u formu u kojoj zelim da bude, ako budem za tim osjecala potrebu. a da ne pokrecem pricu da mislim da kilogrami nemaju veze sa izgledom! netko ima 45kg sala, a netko 63kg misica... sto se tice izgleda dok se ne okrenem ljudi ni ne znaju da sam trudna jer sam zbilja dobila samo stomak i malo mi je oslo u noge, ledja i struk i dalje postojani :mrgreen:
jedino me brine sta ce dr. reci i jel beba ok... jer ne zelim da dodje do bilokakvih komplikacija zbog mojih natucenih kila, a i imam jos 3mj pred sobom kad se kao najvise kila dobije i toga me strah, da nekako ne naskodim njoj :-/
OSIM bolova u ledjima tj. tog nesretnog isijasa. Al bilo bi cudno da bas ciiijela trudnoca prodje tak super
A ja sam danas 29tt i još uvijek +4 od prije 5 tjedana. Ja ne znam kaj da jedem više.. Jel to zato kaj ne jedem poslije 5? Nemam nikakvih prohtjeva, za ničim ne žudim.. ko da nisam trudna..
Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
kika222, sve je to individualno. Ja sam se bas neki dan "zalila" kolegici da sam u 29.tjednu na +5, pa mi je rekla da je bas isla zaviriti u svoju trudnicku knjizicu gdje je vidjela da je u mojim tjednima bila +4,5kg i da ne brinem jer to nije premalo. Bitno da je beba u redu, a je :) Ja jedem normalno. Mogu cak reci da mislim da jedem slatkog vise nego sto bih trebala, ali si priustim i kolac i strudlu i krofnu i sve kad mi se jede.
ivana.sky, ma sasvim je normalno da dobijes po par kila od pregleda do pregleda. Znam da je lako reci, ali ne opterecuj se toliko. Ja sam se opterecivala do uzv na kojem mi je receno da bebica mjerama odgovara tocno tjednima i to je sve sto trebam znati. To koliko se debljas, sasvim je sporedna stvar. Ajde da si natukla 20 kila i da ti je secer povisen ili ne znam sto, ali ovako samo pomalo i ne brini. Vidis da je sve u redu s bebicom. Sve se mi debljamo drugacije :)
32+6tt i jos uvihek na +15kg.ovaj mjesec stojim sa kilazom.
32+5tt i +11kg, al počela mi se voda lagano zadržavat....čim počne toplije vrijeme nabubrim, nije do soli jer mi sol ni inače ne paše, pa sve solim minimalno
Bok djevojcice!
Da se i ja javim.. Sad sam u 31 tjednu, udebljala sam se samo 7kg, ali svih 7 u prva 3 mjeseca trudnoce i poslije toga nista... Beba je super, ima 2 kg! Al me sad sekira jel ok da ne ide gore nista, cak dolje je otisla u 3 tj za 1kg...
Ne brini ništa, tako sam i ja u prvoj trudnoći 9 kg dobila u prvom tromjesečju i kansnije više ništa.
Beba rođena u terminu i zdrava.
Vjerovatno beba dobija na tezini, a posteljica, plodna voda, maternica i to sve nose svoju tezinu, ali ti gubis pa ti to dodje na stagniranje kg... uzivaj i ne brini dok je bebica ok :-) bar poslije neces morat mucit se sa skidanjem
Hvala Vam :*
31 tt, +14, balončica :)
29+2tt +11,5kg
34+5tt i imam +16,5kg
Nekako su mi sad usporile kg.
18+1tt +8 kg dr jucer na kontroli rekao dijeta i da previse dobivam na tezini :-(