Super! Nisam baš previše proučavala detalje, a zanimalo me može li nešto faliti... Znam da je inače prehrana koja se preporučuje dijabetičarima superzdrava.
Printable View
Super! Nisam baš previše proučavala detalje, a zanimalo me može li nešto faliti... Znam da je inače prehrana koja se preporučuje dijabetičarima superzdrava.
16+4tt +8kg.
Sramota me :-(
ma daaaaj, trebas jos mene dostici :mrgreen:
Uf, ako budem na samo +14 tad, bit cu hepi :mrgreen: mislim da mi ne gine okruglih 100 na kraju, sto ce biti +25. Morat cu si dodatno poduprijet sav namjestaj :lol:
Sva sreca pa sam visoka, ljudi u pravilu ne kuze koliko sam dobila :mrgreen:
ma suti, sad sam u tjedan dana dobila kilu
ak ovak nastavim, premasit cu dvadesetku, ziher
a nosim jedno...
22tt, +2kg. U prvoj sam trudnoću u ovim tt već debelo šišala ovu broju. Napokon prestala povraćati pa će sad i kilice krenuti.
Ja sam još u minusu sa kilama, danas prvi pregled na sv Duhu i nadam se da će mi reći da sam makar na nuli. 20+6 tt
15 tj. +3...s tim da mi kilaza varira...jedan dan je +2, drugi +3 pa treci opet +2...
34 tt, + 11. Mislila sam da cu imati manje, ali sam imala periode neizdrzive gladi i ogromnog apetita, a i Bozic me zeznuo.
38.tt - +1kg
vubs, ti si cudo jedno :-)
19tt +9kg :-/ ajd, bar se usporilo.
27tt +13 [emoji85]
18 tj. +2,5 kg
20+6tt +10kg
Znam da gin mozda nece biti, ali meni je to ok :mrgreen:
34+4tt, +16kg
Sybila ma ok je ;-)
25+6tt +7kg.
Jos 3kg i prelazim zamisljenu granicu, koju sam rekla da NE ZELIM prijeci:raspa:
Ja sam na 24+2 bila +7kg i onda sa 27+2 izgubila 2 kile tako da sam na +5. Mene to malo zabrinjava iako dr kaze da je to ok. Jel koja gubila kile a da jede normalno tj kad je gladna jede, nikakve dijete ili posebna prehrana?
Mislim da ti se metabolizam malo uspori, pa ubrza, pa uspori...a i jako ovisi o zadrzavanju vode - dva dana sam pojela malo slanije i imala sam 2kg vise koje su onda pale - mozda si u jednom periodu jednostavno vise zadrzavala vodu pa je sad otisla.
Ako dr.kaze da je sve ok i ti se ok osjecas - ja se ne bih brinula.
Ja sam s 30tt na + 10kg (tolko sam u prve tri dobila do poroda),
al ajde sam sam starija, pijem terapiju za štitnjaču, žgaravica me rastura i baš mi paše pojest nešto da se malo smiri,
tak da sve to nosi svoje...
Ja sam u 1. trudnoci dobila 20 kg, u 2. 25, a u 3. I 4. 30... Velik broj kila je otisao s porodom,jer sam bila doslovce puna vode... Imam srece pa sam se ubrzo (kroz nekoliko mjeseci) nakon poroda vracala na staru kilazu. :)
Moja mama je samnom dobila samo 4 kg na kilazi,ali s menom je sve ispalo ok :) tako da nema pravila i smatram da se ne treba s time zamarati. Vazno se redovito, zdravo i umjereno hraniti te kretati ukoliko trudnoca to dopusta.
37 tt, +10 kg :)
22 tj. +5 kg, kilaža ista kao u prvoj trudnoći. Na kraju sam dobila 9 kg, nadam se da ni sad neće bit preko 10-12.
22+5 +12kg
Malo su poletjele :-/
31tt +16
Užas
Ali dobro, blizanci su pa me to malo tješi :ups:
24+4tt sam na +12,5 :mrgreen:
Cure, evo jedan dobar savijet od starog ginekologa koji mi je vodio prošlu trudnoću. Riža izvlaći vodu iz organizma jer veže sol na sebe. Kuhajte si lagano zaslađenu rižu na mlijeku navećer i to vam skine 2-3 kile. Taj ginekolog me je prao svaki put ako sam po njegovom mišljenju imala previše kila na pregledu, pa sam onda t 2-3 dana prije pregleda jela rižu na mlijeku i nisam vjerovala kako mi je izvlaćilo vodu i smanjivalo težinu. :-)
Cure moram se pohvaliti, napokon sam u plus u s kilama, i to pune dvije kile iznad one prije trudnoće. Sutra 29 tt.
13tt +1
Krenulo je i meni u plus
ja sam i ovaj put dosla do svoje standardne tezine
rodila s 38+3 i +18kg :-)
dva tjedna kasnije ima jos +11kg i svaki dan lagano ide dolje...mala cicoljupka sve pocica :-)
Evo mene s 27+2 tt i +14 kg :-)
35tj ja na + 7 kg