lavko prvotno napisa
Molim smirivanje. Isla sam danas na uzv ali ne kod svoje dr vec u Petrovu. I po uzv beba u tjedan dana nije dobila ni grama! Ista tezina, iste mjere. Dr koja je radila uzv je vidjela kako sam izbezumljena i rekla da ne brinem jer su protoci i posteljica dobri i da je svaki urefjaj drukciji, postoje odstupanja.
Zovem ja popodne svoju prof i ona se ne uzbudjuje, kaze eto zasto ne valja raditi uzv svaki tjedan, iduci tjedan se vidimo u njenoj ordinaciki i bit ce ok. I nista, ni da lezim na lijevom boku ni da jedem slatko...ctg i dalje i nemamo vise kaj.
Kako da ja sad ne brinem? Htjela sam ici po jos jedno midljenje al ne znam.
Ko ve sad zivit sa mnom fo iduceg uzv!