DalmalB, tocno kako cure pisu, mozes u koju god bolnicu hoces, moraju te primit i imaš pravo birati. Ja sam samo jednom bila u Petrovoj, zbog popunjavanja zahtjeva i svi su mi ostavili dobar dojam. Iskreno, da moram u postupak u RH probala bi ipak s nekom od privatnih klinika koje imaju ugovore sa hzzo-om jer vidim po forumima da ih dosta cura hvali. Ali ti trebas isto samo obradu i zahtjev pa, kako kaze Medo najbolje mozda Petrova jer su upuceni i ne kompliciraju.

Joj Medo, tesko je čekat to pravo vrijeme za postupak kad ti godine idu, kad se boris svakih par mjeseci s kontrolama tumora i stalnim strahovima jesu li se polipi vratili....ali da, definitivno treba strpljenja i mira, na silu nista ne ide...a da mi dođe "grunut" na dane, dođe....itekako