Podižem, nije vezano uz tečaj ali sam danas čula ( za mene nažalost kasno) da se vježbe za trudnice održavaju u klinici Medic-Spa, to je negdje u centru grada ( Wenzelova mislim) pa ako koga zanima.....
![]()
Podižem, nije vezano uz tečaj ali sam danas čula ( za mene nažalost kasno) da se vježbe za trudnice održavaju u klinici Medic-Spa, to je negdje u centru grada ( Wenzelova mislim) pa ako koga zanima.....
![]()