Citiraj Sunseeker prvotno napisa
može jedno pitanje... kako radite te rižine pahuljice od ... stavljate li ih u kašice, mlijeko ili šta već...?
Ja ih stavim u pladanj od hranilice. Sunčica vježba pincetni hvat i korištenje zubića a ja na miru operem suđe

Inače, nama je puna kuća tih pahuljica. Zaljepe se na odječu pa odospiju i na krevet, kauč, ima ih po tepihu.... A Sunčica ih onda pronalazi i trpa u usta. Voli ih više od bilo koje hrane koju je do sad probala

Koliko su hranjive i nutritivno korisne, to ne znam. Ali zabavne su.