Pred nama je jedna ne baš posebno teška, ali nije ni rutinska operacija.
Ustvari,napraviće se dvije operacije u jednom aktu.
Mene najviše brine anestezija![]()
Sve ostalo mogu pregulit, ali me pomisao na anesteziju ubija.
dajte molim vas,podijelite samnom svoja iskustva sa anestezijom.


Odgovori s citatom
) kakve su to moguće komplikacije (osim uklještenja koje bi prepoznala po tome što bi mali vrištao, a pupak bi bio tvrd kao kamen) i što ne bi smio pokazati taj EHO da je u bruhu.
pa me sreća nije popuštala ni dok su me operisali).
