Moj Jovan je negde oko 3 godine poce da uci nazive boja, a nemam pojma da li ih je pre razlikovao. Mi smo obicno vezbali kada bi se vracali iz vrtica na parkiranim automobilima. Tako bi isli i govorili "ovaj je auto plavi, ovaj beli, onaj crveni itd". Problem je samo bio za plavu boju koju je on uporno zvao bela, a razlikovao ih je. Mina ce uskoro napuniti 2 godine i ne zurimo sa ucenjem. Bice...