Oooo vidim nije se moglo sinoć spavati!!! Ja sam u pola 10 bila u krpama. Bili smo jučer kod pedij. i na žalost dobili smo antibiotik. Izdržali smo 14 mjeseci, ali ovaj put nas je pokosilo![]()
Oooo vidim nije se moglo sinoć spavati!!! Ja sam u pola 10 bila u krpama. Bili smo jučer kod pedij. i na žalost dobili smo antibiotik. Izdržali smo 14 mjeseci, ali ovaj put nas je pokosilo![]()