evo me u klub, nocas me pet puta probudila uzasna bol i trnci u rukama, od ramena do prstiju, dakle obje ruke cijelom duzinom. Magnezij pijem vec nekih mjesec dana, 2x300 mg.

Ima li kakve pomoci ako se ovo bude ponavljalo, masaza?