-
Opet o komplikacijama?
Moja situacija je slijedeća: dr. me je stavio na mirovanje od 1.8., ja sam u radnom odnosu od 15.2.2006. i uplačeni su mi doprinosi za svih 6 mjeseci, ali mi nedostaje 15 dana za 6 mjeseci staža.
Osim ovih 5mj. i 15 dana imam još 2mj. i 24 dana staža u protekloj 2005.
Sada stupanjem novog zakona (od 3.8. NN85/06) o Zdrastvenom osiguranju, je nemam dovoljno staža (potrebno je 12mj. u jednoj godini), ali su mi s HZZO rekli da ja idem po starom zakonu (jer mi je ranije otvoreno bolovanje), no meni svejedno nedostaje 15-ak dana staža.
Imam li pravo na punu naknadu ili padam na minimalac? Na HZZO sam dobila dvije oprečne informacije, pa da ludim do kraja mjeseca kada predajem doznake, i da vidim kako dalje,
Hvala.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma