onog koji u skolu nece ici?

naime, nije nam problem ida. s njom smo elaborirali gotovo sve. problem nam je - noa.

on jadnik, kad god se spomene skola - idem i ja! idem i ja! (pa onda ono famozno - ne, ti ne, a zasto ne, zato jer ne... )

elem, jako je zagrizao da on nece ici i sva nasa uvjeravanja, suosjecanje i ino jednostavno ne pomaze...

sto cemo s njim? imate li i vi, koji imate bar dvoje djece slicnih problema?