ma nee, čovječe pobacali su ih.
a jel možeš vjerovati da sam u drugi od 28 učenika (pola pola cure/dečki) prošla jedino ja od cura + 10 dječaka.
mda....dalo mi je za razmisliti, ali ivarica bi se mogla naljutiti zbog začatavanja