Ajmo ovako... nisam endokrinolog ali prema onome što sam pročitala...
ZO endokrinolog prema tvom nalazu ti neće prepisati ništa. Ovo do 2,0 je optimalno ali svi smo različiti..... Probaj prekontrolirati ponovno kroz mjesec - dva...
tiki_a Obzirom da je TSH ipak nizak a tiroglobulin toliko visok trebala bi pročitati malo o Hashimoto ..... Kada ideš kod endokrinologa?
cure ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~![]()
![]()




Odgovori s citatom