-
i mi moramo na operaciju preponske kile
imamo kontrolu za 3 mj. onda ce imati 7 mj.
rekao je kirurg u zd. da se nece sama povuci jer je prevelika rupa
druga se kakti povukla tj. vise ne izlazi van, pa je rekao da je moguce da se i ta vrati kad prohoda
takoder da ja bolje operirat prije nego prohoda jer je onda vece opterecenje na preponu, pa moze lako doci do ukljestenja
mene nije strah same operacije, nego me malo frka narkoze kod tak male bebe
rekli su mi da mogu bit sa njim u bolnici :D i da idemo doma za 1-2 dana
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma