i mi moramo na operaciju preponske kile
imamo kontrolu za 3 mj. onda ce imati 7 mj.
rekao je kirurg u zd. da se nece sama povuci jer je prevelika rupa
druga se kakti povukla tj. vise ne izlazi van, pa je rekao da je moguce da se i ta vrati kad prohoda

takoder da ja bolje operirat prije nego prohoda jer je onda vece opterecenje na preponu, pa moze lako doci do ukljestenja

mene nije strah same operacije, nego me malo frka narkoze kod tak male bebe

rekli su mi da mogu bit sa njim u bolnici :D i da idemo doma za 1-2 dana