Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 50 of 66

Thread: TBF za dojenje! - Hvala decki

  1. #1
    Mukica's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bestovje
    Posts
    6,890

    Default TBF za dojenje! - Hvala decki

    Hvala TBF-ovcima! i angaziranoj splitskoj rodinoj podruznici i curama iz splitskog Kluba trudnica i roditelja bez cijega angazmana niceg ne bi bilo - cure super ste!!! :D :D :D

    Povodom Tjedna dojenja 2006. TBF-ovci su "složili" jingle koji će pratiti najave Rodinih događanja u tjednu dojenja. Ovdje možete "skinuti" jingle, a objavljujemo i tekst jingla.


    Hvala dečkima iz The Beat Fleeta na prepoznavanju vrijednosti majčinog mlijeka i dojenja!
    --------------------------------------------------------------------------------

    (rap) Friško mliko iz dojke majke
    stavlja bi u kavu, u frape i na kapke,
    ma čoviče, ja bi ga miša sa svime,
    ima omega 3 masne kiseline,
    i pokreće imunitet, razvoj mozga,
    potiče rast i djeluje protiv mikroba,
    puno proteina za bebin bolji san,
    bebe tribaju dojke, jasno ka' dan,
    to govori znanost, i može sva'ko shvatit lako,
    to je prirodni zakon, kemija je smeće
    bolje je bolje, kad majka voli, tad najviše si voljen
    (pjevanje) daj bebu materi, a bebi daj sis',
    dobre su kad vise i kad strče u vis,
    i velike i male, bilo jedna il' par,
    majčino mliko prava je stvar!
    Bebe hoće papati i plaču na sav glas,
    s neba stiže spas u pravi čas,
    bebe su site i sritne mirno pajke,
    najbolje mliko je mliko od majke!

    TBF

    anchie76 editirala post

  2. #2

    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Zagreb - Wien
    Posts
    1,171

    Default

    Suupeeer je! :D

  3. #3

    Default

    TBF TBF TBF!!!!!!!!!!!

  4. #4
    Irena001's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Crikvenica/Slavonski Brod
    Posts
    396

    Default

    Bravo TBF

  5. #5
    zrinka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Split, Lijepa nasa
    Posts
    4,633

    Default

    the beet fleet

    hvala vam od srca! :D :D :D

    a najvise ipak sasi

  6. #6

    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Zagreb, Centar
    Posts
    2,295

    Default

    TBF je bio i ostao zakooon!!! 8)
    tekst je superrrr :D

  7. #7
    Osoblje foruma leonisa's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    zagreb
    Posts
    16,612

    Default

    :D :D

    odlicni ste!!! bas ste genije, cudo prirode....

    splitske rode

  8. #8
    kloklo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Zagreb/Jarun
    Posts
    2,990

    Default

    Aaaaaaaaaaaaa, ovo je supeeeeeeeeeeeeeeer :D

    Hvala TBF
    Hvala splitske rode

  9. #9
    buby's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Zagreb
    Posts
    1,873

    Default

    zakon 8)
    čagali smo svi četvero :D

  10. #10

    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    82

    Default

    TBF rules!!
    tekst je

  11. #11
    trinity's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Solin - Split
    Posts
    676

    Default



    hvala

  12. #12
    ms. ivy's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    12,890

    Default

    splićanke 8)

  13. #13

    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Zagreb
    Posts
    442

    Default

    suuuuper :D

  14. #14
    Tiwi's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    on the edge
    Posts
    3,230

    Default

    :D :D (zamislite da smajlićima skakuću cicke !!) :D

    Odlično!! TBF je zakon, a splitske rode majstorice od zanata!!!

    Zrinka - smijem li reći mojima na radiju da puštaju jingle? Ili si možda poslala opet dopis (to bi bilo super)!?


  15. #15
    Arwen's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    1,318

    Default

    ludilo :D

  16. #16

    Join Date
    Apr 2005
    Location
    silent hill
    Posts
    1,605

    Default

    Super!

  17. #17

    Join Date
    Dec 2005
    Location
    ispred monitora
    Posts
    355

    Default

    mrak!

  18. #18
    happy mummy's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    ST
    Posts
    661

    Default

    veliki tenks TBF-u i trinity jos jednom skidam kapu

  19. #19
    ana.m's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Zagreb,wild west
    Posts
    9,219

    Default

    Pjesma je mrak! Bravo

  20. #20
    Adrijana's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    ČK
    Posts
    1,316

    Default

    :D

  21. #21
    makka's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    slavonija
    Posts
    784

    Default

    :D , super je jingl!

    Quote Originally Posted by Tiwi
    :D :D (zamislite da smajlićima skakuću cicke !!) :D
    upravo sam zamislila

  22. #22
    Mirta30's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Zagreb, Centar
    Posts
    1,966

    Default

    SJAJNO

  23. #23
    andrea's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    zgb
    Posts
    2,374

    Default

    mrak !! :D

  24. #24
    Vodenjak's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    706

    Default

    Ludilo!

  25. #25
    bucka's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    zagreb
    Posts
    5,074

    Default

    :D

  26. #26

    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Zagreb
    Posts
    1,198

    Default

    Opako dobro! :D

  27. #27
    Fidji's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Zagreb
    Posts
    2,244

    Default

    :D

  28. #28
    Osoblje foruma mamma san's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    zagreb
    Posts
    10,959

    Default

    Super je jingle!!! :D

  29. #29
    Fidji's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Zagreb
    Posts
    2,244

    Default

    :D

  30. #30
    MIJA 32's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    ZAGREB
    Posts
    3,516

    Default

    Super :D

  31. #31
    Mamita's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Zagreb
    Posts
    3,931

    Default


  32. #32

    Join Date
    Nov 2003
    Location
    ZG-Dubrava
    Posts
    243

    Default

    Super je tekst :D , ali zašto ja ne mogu otvoriti link ?

    Network Access Message: The page cannot be displayed

    BUUUUUUUU

  33. #33
    odra's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    961

    Default

    Fenomenalno!

    splitske rode, tbf, hvala od srca!!!

  34. #34
    oka's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    3,303

    Default

    Za svaku pohvalu!

  35. #35
    sasa's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    zg
    Posts
    4,609

    Default

    jucer na koncertu u saxu mladen je imao rodinu majicu- dojite svoje dijete..stoji mu sjajno 8)

  36. #36
    fegusti's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    pu
    Posts
    2,033

    Default

    ludilo, brale! ludilo!

    p.s.
    sjajno, sjajno - uvijek izaberete meni drage glazbene suradnike

  37. #37
    Osoblje foruma krumpiric's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Zagreb
    Posts
    6,834

  38. #38
    Sun's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    3,379

    Default


  39. #39
    katajina's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    463

    Default

    :D

  40. #40

    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Mkd
    Posts
    1,667

    Default

    :D

  41. #41

    Join Date
    Nov 2005
    Location
    ZG
    Posts
    1,652

    Default

    u skladu s tim, imam novi potpis!

  42. #42
    Loryblue's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    napokon sam se vratila doma
    Posts
    2,929

    Default

    svaka čast TBF-u što se uključio :D

    a mene zanima jeste li čuli isto pismu o dojenju, ustvari više je bazirana na popljuvavanju čokolina, umjetnog mlika i majki kojima je teško dojit (ne na one koje ne mogu dojit iz bilo kojeg razloga).
    nemam blage veze ko je piva, ali je otpivana na klapski način.
    baš bi volila znat ko je piva.
    čula sam je dva puta na radiju.

  43. #43
    bucka's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    zagreb
    Posts
    5,074

    Default

    Quote Originally Posted by sasa
    jucer na koncertu u saxu mladen je imao rodinu majicu- dojite svoje dijete..stoji mu sjajno 8)
    :D

  44. #44
    Berlin's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    uz more
    Posts
    784

    Default

    za TBF

  45. #45
    Osoblje foruma krumpiric's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Zagreb
    Posts
    6,834

    Default

    Quote Originally Posted by Loryblue
    svaka čast TBF-u što se uključio :D

    a mene zanima jeste li čuli isto pismu o dojenju, ustvari više je bazirana na popljuvavanju čokolina, umjetnog mlika i majki kojima je teško dojit (ne na one koje ne mogu dojit iz bilo kojeg razloga).
    nemam blage veze ko je piva, ali je otpivana na klapski način.
    baš bi volila znat ko je piva.
    čula sam je dva puta na radiju.
    Ča se to radi
    Ivo Cetinić
    Mogu vam reći iz ovog mista
    Da čovik više ne vridi ništa
    Mogu vam reći iz ovog kraja
    Da čovik više ništa ne vaja
    Današnji čovik ne more hodit
    Bolu ga noge stane se potit
    A ja se sićan staroga Tonte
    Piške iz Češke doša' je s fronte
    Nosil je rusak cilo to vrime
    Pun bakalara i kaštradine
    Ča se to radi svite moj mili
    Oli smo falši, oli smo gnjili
    Ča se to radi, ča se to zbilo
    Ništa ni više ka ča je bilo
    Mogu vam reći sa ovog škoja
    Da svako čini ča ga je voja
    Svak ništo muti u nikoj brzini
    Klanja se kafi, nafti, benzini
    A didi naši na vesla pošli
    Iz Palagruže veseli došli
    Ko da nas more veslima vozit
    I ko zna više jidrima plovit
    Današnji čovik ne more vozit
    Bolu ga ruke, žuje će dobit
    Mlade naše žene ne mogu dojit
    Brez carskog reza ne mogu rodit
    Male jin prsi, mliko im vodno
    A Pampers su in imale dvodno
    A ja se sićan matere moje
    Na prsi uvik imala dvoje
    A ove sada čekaju fino
    Na čokolino, na medolino
    A baba moja kad bi se digla
    Odma bi rekla sve je to lino
    A baba moja kad bi se digla
    Odma bi rekla sve je to lino



    ko bi ti odgovorio, nego omiška

  46. #46
    Suncem.m.'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,312

    Default

    Quote Originally Posted by Loryblue
    svaka čast TBF-u što se uključio :D

    a mene zanima jeste li čuli isto pismu o dojenju, ustvari više je bazirana na popljuvavanju čokolina, umjetnog mlika i majki kojima je teško dojit (ne na one koje ne mogu dojit iz bilo kojeg razloga).
    nemam blage veze ko je piva, ali je otpivana na klapski način.
    baš bi volila znat ko je piva.
    čula sam je dva puta na radiju.
    Mislim da je klapa Kamen. Pisma se zove Ča se to radi

    Ča se to radi
    Ivo Cetinić
    Mogu vam reći iz ovog mista
    Da čovik više ne vridi ništa
    Mogu vam reći iz ovog kraja
    Da čovik više ništa ne vaja
    Današnji čovik ne more hodit
    Bolu ga noge stane se potit
    A ja se sićan staroga Tonte
    Piške iz Češke doša' je s fronte
    Nosil je rusak cilo to vrime
    Pun bakalara i kaštradine
    Ča se to radi svite moj mili
    Oli smo falši, oli smo gnjili
    Ča se to radi, ča se to zbilo
    Ništa ni više ka ča je bilo
    Mogu vam reći sa ovog škoja
    Da svako čini ča ga je voja
    Svak ništo muti u nikoj brzini
    Klanja se kafi, nafti, benzini
    A didi naši na vesla pošli
    Iz Palagruže veseli došli
    Ko da nas more veslima vozit
    I ko zna više jidrima plovit
    Današnji čovik ne more vozit
    Bolu ga ruke, žuje će dobit
    Mlade naše žene ne mogu dojit
    Brez carskog reza ne mogu rodit
    Male jin prsi, mliko im vodno
    A Pampers su in imale dvodno
    A ja se sićan matere moje
    Na prsi uvik imala dvoje
    A ove sada čekaju fino
    Na čokolino, na medolino
    A baba moja kad bi se digla
    Odma bi rekla sve je to lino
    A baba moja kad bi se digla
    Odma bi rekla sve je to lino

    http://www.naklapskinacin.com/index....=119&Itemid=68

  47. #47
    Suncem.m.'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,312

    Default

    Preduhitrila me

  48. #48
    Loryblue's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    napokon sam se vratila doma
    Posts
    2,929

    Default

    e baš vam hvala
    meni pismuljak skroz simpa.

  49. #49

    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Zg
    Posts
    276

    Default

    ajme hvala TBF-u
    a i ova druga pismica može proć

  50. #50
    Maja's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    iznad oblaka
    Posts
    4,745

    Default

    Quote Originally Posted by fegusti

    p.s.
    sjajno, sjajno - uvijek izaberete meni drage glazbene suradnike
    volimo i mi sve što vole mladi

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •