Mummy s, ne gledaj sve tako crno.
Prvo trebate vidjeti od kuda je nastala azoospermia, otići kod androloga, urologa, pokušati popraviti spermiogram.
Punkcija ili biopsija je isto jedna od, meni barem, zadnjih opcija...sve ovisi od slučaja do slučaja.
U HR se ne rade postupci sa doniranom spermom, ali vidim sa cure idu u Prag, kod dr Mardešića, mislim da se klinika zove Pronatal.
Samo hrabro,