Ja sam bila neki dan kod dr. Matijevića, bio je jasan, precizan i za razliku od drugih doktora- dosta rječiv. Tako da- bez obzira što nema tu specijalizaciju, human i profesionalan. ( Osobno smatram da je najbitnije da doktor zna svoj posao, svejedno neću piti kavu s njim, nije li tako???)
Da nema specijalizaciju, ne bi radio. IMA specijalizaciju.