Otvaram novi topic kojeg ne znam gdje bih drugdje smjestila, a mozda slican vec i postoji?!

Hvala Rodi sto postoji i opstoji i onima koji su je osnovali i koji je odrzavaju, hvala i onima koji je redovito posjecuju i svima koji nesebicno daju savjete te govore o svojim iskustvima.
Nisam od jucer mama, i kazu mi da mi je lako jer znam sve o djeci, jer ih imam cetvero. A ja tek sad znam da nista ne znam, ali svaki dan ucim i osjecam se zbog toga dobro. Najvece dobro je sto znam gdje pronaci odgovore na brojna pitanja koja imam. I znam da ne mogu kontrolirati svoj zivot i zivote svojih najmilijih ali mogu biti informiranija kako bih ipak mogla donekle upravljati svojim zivotom...
Ove stranice uputile su me da trazim odgovore kojima cu pomoci svojoj djeci. Zapravo, da nije bilo Vas, a ne mogu vam svima navoditi Aliase, neke stvari nikad ne bih saznala, vjerojatno ne bih otkrila da mi je E. hipotona, da je B. hipoton, da E. ima opstruktivni bronhitis i da treba smjesta otici na pravo mjesto (bili na Srebrnjaku jucer), da postoji baby handling, i mnoge druge lijepe i vazne tvari, ali najvaznije od svega da postoji negdje netko tko ce ti pruziti ruku i utjehu ako ne moze nista drugo...
Hvala Vam svima!