Duić nema sjedi pramenIma ga dr. Roki, pa pretpostavljam da si s njim imala te neugodne situacije
Ja ga znam samo sa hodnika (uvijek se čini simpatičan), ali mnoge žene koje su imale s njim iskustva su pričale da je dobar. A to kao i svaki čovjek- nekome dobar, nekome ne. Žao mi je jedino zbog tvog razočaranja
![]()




Ima ga dr. Roki, pa pretpostavljam da si s njim imala te neugodne situacije
Ja ga znam samo sa hodnika (uvijek se čini simpatičan), ali mnoge žene koje su imale s njim iskustva su pričale da je dobar. A to kao i svaki čovjek- nekome dobar, nekome ne. Žao mi je jedino zbog tvog razočaranja
