-
Ja bi to nazvala lobiranjem. I sigurno da je teško to provesti.
Ali cure koje su aktivne u udruzi poznaju sve te ljude po bolnicama i vjerojatno već imaju nekakav kontakt i s ravnateljima. Možda u nekakvom razgovoru mogu pokušati lobirati. Za ovu godinu je već kasno ali možda mogu reći: da znamo da nemate za to novaca niti ljudi ali da li bi pokušali nekakvom boljom organizacijom prostora ili vremena nešto učiniti po tom pitanju?Malo se modernizirati? Da li bi mi pacijenti nešto mogli pomoći?
Ljudi su za novce svašta spremni raditi. Ako ta anestezija u Mb košta 50 eura, možda bi u Zgb anesteziolog htio napraviti kratku anesteziju za npr.100 eura. Pa tko želi, hoće i može platiti neka mu se to omogući.
Ja sam osobno prošla kiretažu uz apaurin u venu i kiretažu uz kratku anesteziju uz prisustvo anesteziologa. I nikada, apsolutno NIKADA više ne bi pristala na kiretažu uz apaurin. Mislim da žene MORAJU imati pravo izbora. Ako se homoseksulaci bore za svoja prava onda bi se i mi žene trebale boriti za ono što bi trebalo biti normalno.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma