Pokazuje rezultate 1 do 50 od 84

Tema: Bebe-vidre

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Karin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    398

    Početno

    Citiraj sandra111 prvotno napisa Vidi poruku
    Karin, znači primljen je u klub i prije 6. godine. Znam da klub radi testiranje za plivačku školu, ali sam mislila da im je i dob uvjet. Koliko puta tjedno i u kojim terminima idete?
    Na sajtu im čak piše "da bi danas mogli reći kako se raspon godišta malih plivača koji tek počinju s plivanjem proširio od 5 do 7 godina starosti na 4 do 8 godina starosti"
    http://www.zpk.hr/index.php?page=skola-plivanja
    Tako da 5 je sigurno OK. Ovo 4 je po mom prošlogodišnjem iskustvu sa skokovima ipak premalo. Čak i onda je M mogao preplivati bazen ali definitvno nije bio u stanju 1 sat ponavljati ono što mu kažu. Ali i to je valjda individualno. U klubu za skokove je bila jedna 5 god curica koja je počela trenirati s 4 godine i već te 1. godine svladala 4 skoka i natjecala se.
    Marku treninzi počinju 27.09. 3 x tjedno, pon, sri i pet od 17:50.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    309

    Početno

    Mi se ove godine ipak još ne bismo upisivali u klub (stekla sam dojam da se kod njih radi rigorozno, za što K još nije spreman), odlučili smo se za tečaj usavršavanja plivanja.

  3. #3
    Karin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    398

    Početno

    M bi o 3 puta na treningu i za sad je oduševljen. Ne čini mi se nešto posebno naporno, malo se vani zagrijavaju, pa vježbaju neke pokrete u vodi, pa skaču. Sve skupa traje 50 minuta. Vrijeme će pokazati da li će mu nakon nekog vremena sve skupa dojaditi ili postati naporno ili će se totalno zagrijati

  4. #4
    daner avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    55

    Post

    Moj sin će uskoro napuniti 5 godina. Ovo ljeto je proplivao na moru pomoću naramenica. Sad smo ga upisali u bebe-vidre jer smo htjeli da malo bolje svlada plivanje i da bude sigurniji u sebe.
    Moram priznati da sam jako razočarana. Ja sam shvatila da je to škola plivanja. Izgleda da nije. Trenerica se pojavi na kratko, u 10-15 minuta pokaže viježbe i ode. Jednom se desilo da je opće nismo ni vidjeli. 350,00 kn mjesečno je previše za to što dobijemo. Plus to što nema dovoljno parking mjesta oko bazena pa moraš parkirati malo dalje ili na livadu, desno od bazena. Sinoć su došla 3 "pauka" i pokupila 10-ak vozila roditelja koji su doveli svoju djecu na bezene, platili gradu 350,00 mjesečno za bazen + 1300,00 kn "pauku". I onda kažu da je Zag. holding u minusu i nema novaca.

  5. #5
    Karin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    398

    Početno

    Mislim da bi ti bilo bolje da sina upišeš baš u Školu plivanja (ili kako se to već zove) koju također vode ti isti treneri u malom bazenu i gdje bi djeca koja još ne plivaju trebala proplivati i osloboditi se eventualnog straha od vode. Koliko mi se čini, te tečajeve imaš tokom cijele godine. Raspitaj se na bazenu kod tete Željke. Pretpostavljam da ideš na Utrine, jer je tamo problem s parkiranjem. Imaš pravo, to je grozno. Mi smo godinama bili na ribama i vidrama, moji su tamo proplivali sami već oko 3. godine. Ali za ovako veliko dijete mislim da ti je ta Škola plivanja ipak bolja. Stvarno je preskupo plaćati 350kn za praćakanje u bazenu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •