Ovdje se slažem s Ančicom.Ancica prvotno napisa
Ja se također trudim biti organizirana koliko god je to moguće više, jer tako lakše funkcioniram. Kada u svom životnom ili radnom prostoru imam unaprijed utvrđen kakav-takav raspored, tada nema mjesta glavobolji jer je red i u glavi.
Počevši od nabavki i pripremi namirnica za kuhanje, (bar za prva tri dana u tjednu) preko obroka u određeno vrijeme do čišćenja stana određenog dana u tjednu.
Ja imam svoje rutine i sretna sam s njima, a isto tako si dozvolim i odstupanja, ovisno o tome kako diše ostatak obitelji.
Pobornik sam reda i rada, pogotovo u brojčano većim obiteljima, što ne znači da takve obitelji žive u nekoj vojničkoj stegi ili da se ne znaju besposleno izležavati dok bi imali što "pametnijeg" za raditi.
Po meni je samo važno svakodnevno pronaći vrijeme koje članovi obitelji posvećuju jedni drugima.




Odgovori s citatom