molim neku dobru dušu koja ima pingača da mi objasni kako i kojim redoslijedom montirati one silne cjevčice. :/

prvo lulica za usta. i onda? što s onom cjevčicom koja je s jedne strane dvostruka? na što ide savitljiva cijev? kraj znam: maska pa na nos.

/e jesu im upute.../