Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: boja kože

  1. #1
    zgembo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    sarajevo
    Postovi
    69

    Početno boja kože

    danas smo bili kod pedijatra na pregledu (mjesec dana) i mali trebao primiti vakcinu, ali je toliko plakao prilikom pregleda da je sav poplavio. inace je u ordinaciji bilo vrlo hladno buduci da se nije grijalo 4 dana.
    vakcina je odgodjena za petak jer je pedijatru bila sumnjiva ta plava boja stomaka. inace cim sam ga obukla i utjesila primio je normalnu boju kože.
    mene zanima je li iko imao takvo iskustvo i zasto se to dogadja
    ne moram vam govoriti da sam istraumirana zbog toga, jer mu se to kuci nuikada nije dogadjalo

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    bolje da odgodite to cijepljenje dok ne budete sigurni da je sa sinčićem sve u redu. Imaju vakcine i drugu stranu, a ako djeca nisu potpuno zdrava nije se s tim za igrati.
    Imaš tu nešto malo, ako ga budete cijepili, prati njegovo ponašanje (pedijatri obično spomenu samo temperaturu).
    http://www.hzjz.hr/epidemiologija/Definicije.pdf

    Za ovo što je poplavio nadam se da je samo od hladnoće, i mojim klincima poplave usnice kada je hladno.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •