Evo nama 7. dan ima nekoliko ogromnih sa krastama, ima manjih sa mjehurićima, u kosi ih ima preko 10 komada. Temperature nema, ali se nesvejsno češka (leđa trlja od fotelju), po noći se manje češka.
Kupanje sa kupkom od zobi je prošlo u suzama i uspjela sam samo jednom pojedinačno toćkati koze sa tom "bljakavom" vodom. Kupanje u rozoj vodici dobro prolazi tj. sviđa mu se. Na kraju samo pošpricam sa hidrolatom hammamelisa i to je sve što koristimo. Sutra ćemo doktorici otići kako nam je i rečeno telefonski.

Preporuka je da dijete ostane doma ukupno 3 tjedna jer što se kozica tiče može se i nakon deset dana u vrtića ali imunitet je totalno narušen i zbog toga se preporučuje da dijete ne ide među djecu.