Čitam ovaj članak s t-portala, i ne znam je li to meni samo tako izgleda ili se nekako naglasak stavlja na žene bez partnera i žene u istospolnim zajednicama i kao - novi zakon bi bio strog za njih, a nama udanima bi i dalje bilo "med i mlijeko" kao i dosad. Kao da se na taj način pokušava manipulirati s mišljenjem javnosi, jer znamo da će većina ljudi u našoj primitivnoj sredini osuditi samohrane majke, pogotovo samohrane majke s IVF bebama.
Ma grozno, ali ja znam i neke majke koje se srame priznati da je njihova beba čudesna :shock: . Ne znam kako je u drugim dijelovima lijepe naše, ali mogu reći da ovdje na jugu, posebno u manjim sredinama kao što je moja (naravno) vlada primitivizam u tolikoj mjeri da bi nekad najradije odselila (da mi bar nije tako lijepo tu).
A ja bi najradije nosila natpis na čelu - imam IVF bebu i zato sam najsretnija i najponosnija mama na svijetu! (Nadam se da smijem svoju bebu zvati čudesnom )