Molim bilo kakvu pomoć!
Mojoj nećekinji od 11 godina u školi su iznaknuli stolicu i tresnula je o pod. Nalaz: napuknuta zdjelica bez pomaka.
Trebala bi strogo mirovati. Nema gips niti išta drugo i uzima analgetik jer je jako boli. To se desilo prije dva tjedna. Još uvijek leži u krevetu, bil aje na pregledu, prognoziraju još mjesec dana strogog mirovanja, a onda tko zna koliko neće moći u školu i kad će moći sjediti. Sport (bila je liderica u mažoretkinjama) može zaboraviti, porod obavezan carski rez i ni sama ne znam što su sve nabrojali. Kako joj se može pomoći? Meni je jako teško, a i cijeloj obitelji jer mlađa nećakinja je djete s posebnim potrebama (hemipareza i epilepsija). Posljedice će biti trajne. Može li joj se već sada pomoći nekom masažom ili ni sama ne znam čim? Bi li joj plivanje kasnije pomoglo?