Drage moje, znam da se vec pisalo o ovome i oprostite sto ponavljam, ali nikako da nadjem pravo objasnjenje zasto ne bih smjela spavati na desnom boku...
Sad sam u 28 tjednu i vec mi je dosta lijevog boka![]()
Jel stvarno ne smijem spavati na desnom?
Hvala vam!!!


Odgovori s citatom
Zapravo je i Becky to napisala (ali malo stručnije)
...meni je problem jedino sto si bananu polegnem s lijeve strane kao da se prisilim spavati na tom boku,a ubiti cijelu noc spavam na desnom boku sa sfrkanim poplonom tak da mm shizi kak sam svaku noc otkrivena a uredno nam je otvoren prozor tijekom noci...
