Jos tri tjedna i Svenu je rodjendan. Strasno kako vrijeme prolazi... Enivejz, kako sam ja vec poprilicno velika i nimalo raspolozena za spremanje djumbusa koji za sobom ostavlja horda klinaca, mislila sam mu organizirati rodjendan u nekoj igraonici npr.
Kako bas nemam puno iskustva sa takvim proslavama, molim iskusne mamice da mi predloze ako znaju za koju igraonicu. Takodjer me zanima koliko tako nesto moze kostati i sto je sve ukljuceno u ponudu (npr. ima li u paketu neka teta koja ih animira )