-
Evo i ja neki dan kupila lilly od pixia.S obzirom da su mi sve boje bile wow nikako se nisam mogla odlucit pa sam ja to fino zatvorenih ociju,misen po ekranu pa koju uboden
.I badnila lilly
.
Odma iz prve smo probale budha style,uspilo nam i svidilo se i meni i bejbi i za sad se tako nosamo,ali ja jedva cekan da isprobamo i ledjni stil.Odusevljena sam,nisam ni ocekivala koliko ga je,u biti,jednostavno namontirati i bebu skupa s njim.
Jooooooj najjaca mi je bila reakcija moje mame kad nam je sling dosao
Prvo je bilo:pa si ti za taj komad krpe dala toliko para?Kladim se da ces ga nositi dva puta,kakva si!
Pa je jucer bilo:ali bas je lijepa boja,i materijal mi se svidja.
A danas:Ajme kako ti beba lipo stoji,a kad ces ga meni malo posudit?
Iako sam se bila snervala prvih 10 min jer mi nije bilo jasno KAKO ga staviti,kada sam ga napokon namontirala,kira uopce nije htjela u njega!Zaista sam se prepala da sam ga za bezveze kupovala...
Ali na kraju je sve ispalo odlicno i ponosno smo se pocele setati gradom!!!
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma