Evo tu čitam i pratim, ali baš nisam uspjela pohvatat.

Dakle ima li u ijednom Zagrebačkom rodilištu da koriste STOLČIĆ i da je u funkciji.

Znam da kažete da u Rijeci ima, ali ta mi varijanta definitivno otpada.