Ja sam oboma davala isitnjeno vrlo rano i dobro su podneli.
Znam par slucajeva da su dugo miksali, pa ih je tesko bilo navici ih na komadice.
Ja sam oboma davala isitnjeno vrlo rano i dobro su podneli.
Znam par slucajeva da su dugo miksali, pa ih je tesko bilo navici ih na komadice.