O.T. ja imam labradoricu Laru bijelu staru oko 5g i predivna je, rado bi je parili kada bi mogli donirati te pse udrugama kojima trebaju...jer nemam kud s njima...pa ako netko zna treba li kojoj udruzi npr. za pse vodiće slijepih štenci koje bi 100% uzeli, mi bi onda svoju parili a ne sterilizirali.........

ti psi su poput ljudi i djece, ponašaj se kako se ponaša i obitelj, totalno poprimi osobine obitelji, jako je emotivna, vezana za članove obitelji, miroljubiva, obožava djecu i ljude, ne voli biti sama i obooožava jesti, malo je proždrljiva a najviše voli domaću hranu, kupovnu baš ne, pa se mora na to malo pripaziti......