Ja sam u petak predala dokumente u naš vrtić i tajnica mi je rekla da praktički ni ne postoje šanse
da dobijemo vrtić za prvu godinu(rođen je 5.2.2007),
ali da mogu predati dokumente pa nek
stoje kod njih pa ću najvjerojatnije imati
prednost za upis slijedeće godine,
tj. u jesen 2008.