Da li je netko i da li je uopce moguce upisati prijaviti nerodeno dijete za mjesto u jaslicama?

Naime meni je termin 30.05. i da rodim ranije vjerovatno necu stici upasti u ovu prijavu, a bojim se da obzirom na guzve u vrticima nece biti mjesta, pa si mislim ako ga sad prijavim i upadnem na listu cekanja taman ce se iduce godine na jesen upisati.

Naime ja sam u Preckom, a preko puta u Spanskom su izrasle one gomile POSovih stanova, pa u Horvacanskoj ona gomila sarenih zgrada, velika kolicina novih ljudi, a time i obitelji sa djecom, a vrtica bas i nema novih.