buba klara- nemoj ništa govoriti da neće ići do veljače jer su velike gužve pa da ne bi navukla bjes na sebe nekog roditelja čije dijete neće sad upasti a trebalo bi ići u odmah najesen. Ako te baš izričito pitaju, onda iskreno reci. ( vlastito iskustvo!)