a što je s varijantom 'čuvanja mjesta'? netko je već pitao, ali odgovora nema...
i jel zna netko odgovor na moje pitanje? jel upisujem očeve podatke ako sam single?
a što je s varijantom 'čuvanja mjesta'? netko je već pitao, ali odgovora nema...
i jel zna netko odgovor na moje pitanje? jel upisujem očeve podatke ako sam single?